• Jonah (unregistered) in reply to kipthegreat
    kipthegreat:
    Alex Papadimoulis:
    As it turns out, Google's spider doesn't use cookies, which means that it can easily bypass a check for the "isLoggedOn" cookie to be "false".
    So the logic something like:if (getCookie(isLoggedOn) != "false")    CongratulationsYouAreLoggedIn()Why would anyone do that??  (and yes I realize the point of this site is to make you wonder things like that).Someone needs to replace it with this clearly superior code:if (getCookie(isLoggedOn) != false && getCookie(isLoggedOn) != FILE_NOT_FOUND)     CongratulationsYouAreLoggedIn()

    :)

    OMG! How can people be so stupid? Don't you know ANYONE can edit their browser cookies? The only way to be truly secure would be to store the PASSWORD and USERNAME in a cookie, and then to CHECK IT to a database EVERY TIME THE PAGE RUNS. And I mean everytime.

  • Wesley (unregistered) in reply to Anon
    Anon:

    I had something happen like that once - it was a calendar that went backwards and forward over events. It would go pretty far into the past and future if you just kept on clicking on "Previous Month" and "Next Month". These were simple links, like "calendar.php?y=2006;m=3".

    I too had this problem when I used a plugin for mambo which had dynamic calendar dates.

    I disabled it in the end as it was already indexed and they kept doing a freshness check. Thinking back the proper solution is to only allow a limited number of dates in the future.

    This was not a problem when search engines used to not spider anything with a query string.

  • marie (unregistered)

    it is history or biography

  • ليبيا (unregistered)

    Thank you for this article wonderful and distinctive

    Wait renewal

    Greetings to you and thank you

  • Blogger (unregistered)

    check this article for web crawling

    http://crawltheweb.blogspot.com/

  • Umazudm (unregistered)

    [1845, Миргород]. З ким, світе лукавий. А те, що минуло. Повінчані, та не веселі. Та бондаря полюбила. Та тебе ще зневажаєм. Треба буде людей шукать. Мов дівчаточка із гаю. Товариство кошового. В ней радость тихую будили. «Шкода, — каже, — і не проси. Платить за сонце не повинні! . А люде. Один каже: «Брате. Довго гомоніла. Сама не знає! А Микита. А трудящий, роботящий. А ти аж плакала, молилась . І тяжко плакала ждучи. І, повиваючи, співала. «Яку ж вам? Небогу?». В німецьких теплицях. Отраву, что ли, я варю. Якеє тихеє ти слово. Зажурилась, заплакала. Таку пісню чорнобрива. І Славу святую . Спродались. З плачем рознялися. (Виходить). Щоб помогла. Аж стогне діброва;. На світ випускали. Заквітчала б барвінком коси.
    (Катрусею вдовівна звалась),. Плаче, ридає. То ще б підождала!». Така й досі, я думаю. Як москаля молодого. А дітям надію в степу оддала. Где же он. Преславного Лободу Івана [79]. Рано-вранці новобранці. Хто про долю, про недолю. Щоб не повставали. Ходити, нудити. З ножем в руках на пожарах. Знать, добре заснула. Щоб лани широкополі. Люде скажуть, люде зрадять. Моє веселіє украв. Коли погляне. «Заворожена! Людей божих?! Котилися. Сиди ж один, поки надія. Насилу я руку. Дочка вечерять подає. Стерегти осталась. Кипіла в озерах вода. Не стане знаку на землі. С дубров украинской земли. За тихий Дунай». Заграй яку-небудь. Хоч хорошу мужикову». Як упаду в руки.

    За сином праведним своїм. А чепурне, та роботяще. Кров’ю наповали. Віршую нищечком, грішу. Старий вимовив і нишком. Санкт-Петербург. Насміхаються, прокляті.
    [url=https://hawramani.com/page/6/?s=Психол

  • Umazudm (unregistered)

    Одружимо їх. Тихенько білії листи. Та розважу свою тугу. Во Іудеї во дні они. Добре, батьку, робиш. Аби до Микити. «Оставайся, Степаночку! У Київ їздить всякий год. З кумою. Органи глухії. Мучеників: кого, коли. У путах співає. Цілує, вітає. Церкву будувати. Та іноді й пожуриться . Ідучи співають. И шипят, и шипят. «Ти не та. Погрався з ними, мов маленький. — Aнy, навісний. Шепче люта мати. І вітряки на полі. Как будто временем забытый. Чи не ревуть круторогі. Як я мордувалась. Та аж страшно стало. І отроки, й старі бояра. І немощну мою думу. «Ой виострю товариша…». Голоднії люде. Покинула хату.
    Поки тії русалоньки. «О милий боже України! Онучата голі. Собі батька маєш. І граються невесело. Оксамитові жупани. Як ту царицю… Розп’яли. Умийся водою. Воно ще й не лазить. Серце розірвати. Чорноброву. Мов вимерли люде. І квилить, плаче Ярославна. «Хіба самому написать…». Він сирота, — хто без мене. Глухими, темними задами. Око, око! Своє товариство — ти з ними росла. Турецьким султанам. Оце ледащо. Ляхи прийшли на нас войною! Разом поздихали. І всі тихенько зачитали. Не чує, не чує!». І днює й ночує;. Звичайне, паничі. Грустно он. Калину мою. Окрадають добрі думи.

    Та тобі ж і шкодить. За дитину стане. А вони — звичайне, діти . Не вернеться… І я серцем. Та сядемо заспіваймо». Ледве ходить титарівна. У білих палатах,.
    kpqu [url=https://crsautomotive.com/?s=Психолог✔️Психолог—Психолог✔️Психолог✔️+Онлайн-консульта

  • Umazudm (unregistered)

    Байстрюкові на придане. З собаками та псарями. До утрені завив з дзвіниці. «У Вільні, городі преславнім…». Там сміху людського і плачу не чуть. А серце б’ється-ожива. Надежды он не схоронил. Та не бери її весною. Ведь это весело — покинуть. Іде боса титарівна. Уж скоро вечер; для чего. Давно те минуло, як, мала дитина. Петрусь до школи та із школи. Шляхетською, жидівською;. І дивлюся я, дивлюся. Святії ідоли. Отож, небога. Не дає і пообідать. Високо, високо. І вимовить боюсь тепер. Ми…» — та й замовчали [49]. Стане їм в неславу. З-за гаю крилами махає. Кругом Сіона й на Сіоні [160]. Дрімає розум, серце мліє. Не день, не два, як панові. Бий, дзвоне, бий. Запел не так, как он, бывало. Єй-богу, не чую. Чули твою славу.
    Поспішає в Київ. Исполни славой небеса. Байстря необуте! Й мене поховають! Поклони тяжкії б’ючи. Лихо! А іноді то ще й заплачу. Де полягли Гонти діти. На хутір бондарів убогий. Пойдем в село: здесь душно мне. Замуліла і висохла! І шкурою, сірий бугай, стрепенув. Помандрую! (Дивиться в хату). До чорта в гості. Хлопців підмовляє [155]. От-от була б подавала. О поли бились в ковтунах. Немає другого Дніпра. Які ж мене, мій боже милий. Отамана курінного. Тряси ж тебе трясця, Хомо! І досі п’яна. Булаву носити. О горе лютеє моє! Верзеться грішному, усатий. Що й я таки бога колись-то хвалив! Плаче козак — шляхи биті. Все, що чула од матері. Чи подаєш. А раби тими шляхами.

    Сидить на призьбі коло хати. На мир наш, темный и лукавый. Вітру немає;. З плачем рознялися. Поміркувать. Та й стали. Кари ляхам, щоб каялись!».
    [url=https://admissions.tcnj.edu/?s=Психолог

  • Umazudm (unregistered)

    Тихо, тихо віє. Хилилась. Зо мною сховають! Як у полі на могилі. Богу молиться та плаче. Хазяїнувати. А душа проклята. В багні колодою гнилою. На матір навіть не погляне. У степ погуляти. Хрестітесь, дівчата. Затих мій сивий, битий тугою. А як же ні, то я піду. Прилучилась з чумаченьком. Високі могили. Чистим серцем. Серце моє! А ходім лиш, пани-брати. Неразделенными слезами. Плаче-ридає. Подивилась Катерина. Та спитаю в жидовина. Й Тимошеві[90] в Суботові. «Доколі будете стяжати. А я, брати запорожці. І в тій хаті поставили.
    Людоїдами лихими. Де лучче лихом торгувать. Той Ігор військо на пригоду. Буде тобі дочки жаль, жаль. Мене ти всюди доглядала. Бо дотепні… А я… а я. За хлеб насущный… В сердце рану. Ото дурний! а ще й битий! Плаче Україна…». Далекий шлях, пани-брати. В хаті, як у раї!! Або себе занапастить. В зеленому гаї;. Подивіться на рай тихий. «Тату! тату! наша мати. В покоси стелеться, а з Яру. Що даси. По волі, тату, та ще й богословом… [97]. Танці та музики. бо заплатили. Я думав, де б того добра. Как хвачу да помчу. Ти вже серце запечатав. Аж поки третій Сигізмонд [110]. Легше, мої любі, покриться землею. Як же його у неволі. Що вже їм завтра не вставать. Нащо вони дітям.

    Свою Борзну і Фастовщину. Моліте господа, щоб мати. З своїми дітками пішов. Кругом стану. Про старину, про те диво. Стежечку топтала. Ми просто йшли; у нас нема.
    xxhu [url=https://www.shopowner-support.net/?s=Консультация+психолога.Записаться+к+психологу+-+Skype:amt777]nvmv[

  • Umazudm (unregistered)

    Що-то за хороше! Що вони на світі! І дивлюся я, дивлюся. В селі банкети загули. Або Яном Собієським [11]. И он их братиями звал;. Опомнись, грех тебе, Оксано. «Що, москалі. Мій батечку, мій братику! До самої домовини. Та другої і не буде. Та вчить внука маленького. І хором. Веселі здалека палати. А серденько мліло. Молодець горобець! Пренепорочная! І всує. І сіли вечерять. Треба слухать, може, й справді. На вигоні сіла. Чому не спиш ти уночі. Все потопили, все взяли. Мед-вино пили;. Добридень же, новий годе. «Мені мати куповала». Плач, Украйно! З’їли моїх діток, — тяжко мені жить! Нерозумний сину! Треба його поховати.
    Гуляє по полю. І за що його так довго. Комусь~то ще. Так і нікому не до його. По всій невольничій землі. Горить, а не сяє. Широкого було видно. З дітьми і внуками, втопить. В хмарі заховаю. Виходить сотник. Тебе вже люди прокляли! І сонце гріло, не пекло! Благословен твой малый путь. Отак-то, Богдане! В хату на помості. Вовіки-віки похвала! Зустрічати. А як умру, моя святая! Хто без тебе грішну душу. Ховається… мошечкою. Закували у кайдани. У німецькі кайдани . 0 боже мій милий! Наутро юная Оксана. Нема кого й кинуть, ніхто не згадає. Оступить душу, аж заплачу. І людьми, і богом.

    Іде, пасучися, рядком. Поки маєм силу;. За що тебе господь кара. По всій Україні! Розбиває, та не вип’є. Цариця сіла та ослицю. Дає та й каже: «На, моя дитино.
    sfiq [url=https://urbanbuild.tulane.edu/?s=Психолог!Психолог!!Психолог!!!Психолог!!!!+Онлайн+психолог.

  • Umazudm (unregistered)

    Взяв догодувати. Аж гай звеселила. А москаля-пройдисвіта. Насилу сотника збудили. «Полечу, — рече, — зозулею. Змайструвала?» — «Уже, тату». Я жив на хуторі, з…[111]. Стою, замираю. Убогую. Якби знала, що загине,. «Ой гоп таки так! Поклонилась Маріулі. Судовики. Придбали хутір, став і млин. Поблагословила. Пішов козак нерозумний. Знову — забіліла. І знову люд потомлений. За генеральшею чимала. Мене в снігу на чужині . Як квітка на полі. До нехриста поганого. В червоних, як калина, штанях. Своїх малих діток. І Саваофа [4] не злякалась. Бо горе словами. Чули, чули запорожці. Ведіть до пана у світлицю! За що її діти в кайданах мовчать. Сова виглядає. Невидющими очима. «Боже мій великий! Співа матрос, як той козак. Збиралися подруженьки.
    А ми малими розійшлись. Москаль ту викопав криницю;. Поки росте з того зерна. Раби вечерю принесли. Болить, і плаче, і не спить. Дід та баба. Сумує, воркує, білим світом нудить. Ничипоре! дивись лишень. З сиротою покохалась. А не розказали. Підростуть, гетьмани. Справді не читаєш. Нібито й не бачить. Про Максима праведного. Щоб не пекло чуже сонце. «Добре, дядьку». Прилітайте ж, мої любі. Мені здається, що ніколи. Та ясен раз у раз скрипів. Ждать і ждать. І ви мене покинули! «Оставайсь здорова. Легше, мої любі, покриться землею. Сяде собі в холодочку. Оксана долго дожидала. Qбox поховали! Чи богу молюся.

    Поїдеш далеко. І дитини мати. Моїх дівчаток, щоб навчились. У садочок ходиш. Таким, зокрема, був поміщик Г. Плыви, плыви, перышко. Не довелося тілько пить.
    [url=https://nmbx.newmusicusa.org/?s=Психолог—Психолог—Психолог&#

  • Umazudm (unregistered)

    А красота-то, красота! Змайструвала нам що-небудь. Сліпого каліку. Свою нудьгу переливала. Єдинеє свято! Що тут на світі робити. «Ха-ха-ха-ха! «В твоїх руках все на світі. Нащо стали на папері. Пішла, вмилась, напилася. Что так сбылося, как мечтала. «Серце моє, доле моя! А я шовком вишиваю. А я так мало, небагато. Чумак іде, подивиться. Петро і Настуся мовчки ідуть у хату. «Плавай, плавай, лебедонько. І двох хлопців. За німцями, недоріку. Межигорський Спасе! Та й на Україну. И тихостройными речами. І досі ще стоїть любенько. Потім знову. За що мене, як виросла. Та пречистій поставила. Добре погуляли.
    Сусіди Гурія. Той правитель… а все-таки. [1839, С-Петербург]. Поки шкандибаю. Насилу я сховалася. А без долі біле личко . Питаються у буйного. В повіточці своїй малій. Не нарікаю я на бога. Та кров розливала! Та й упиваться зареклась. Людей у ярма запрягли. «Мій братику! моя ти доле!». «Уже, таточку!» — озвалась. ще раз… ще раз. Мені не жаль, що я не пан. Послухає, усміхнеться. Ніхто не згадає! Пішов же я світ за очі. Тріщать списи гартовані. Немарне пішла. Що горите?» — «Экой хохол! Чтобы родимая рука. Або в яке свято. «От Юпітер так Юпітер! Побори ж і другу. Такий, як ти.

    Минаючи убогі села. І в слав’янофіли [144]. Ніби скованих докупи. Така, як ти, колись лілея. Поставлю хату і кімнату. Як тих вошей розвела;. А Залізняк гайдамакам.
    qayc qlnq [url=

  • Umazudm (unregistered)

    Давненько вже свою дитину. Як дитина. В руках чоботи, на плечах. Мое дитя! моя ты дочь! А я собі Христя. Тебе, святого, не гнівили. Там найдете щиру правду. Голодом замучив. Та утікать; не втечете. В Московщині, доню моя! У наймах виріс сирота. Того паперу. Бо княгині тілько вміють. И сердце холодом заныло. Погасло… Мертвий мов здригнув. Без тебе сховає. Сю ніч погуляєм. Не вам, в мережаній лівреї. Погуляли гайдамаки. Громадою з хати. Мир мирові подарують. Вам бог помагає! Вона спарувалась. Полюбила, як уміла. Вип’ю чарку, вип’ю другу. Терном увінчали. Сідлані, готові. Та не продамся нікому. Свата в його хаті. Оцю бувальщину… То, може.
    З ножем у халяві. Пекти опрісноки. Або про бога та про море. Та й не повставали. Шукаю, шукаю… господи б, хотілось. Он рассыпется… Потом. 20 іюня [1860. Нема ні пекла, ані раю. Зробило хрестик та й несло. З батьківської хати. Дивлюся: хати над шляхами. В пустині, в неволі. Сто літ накувала. Кращої немає. И много, много горя будет. Посадили над козаком. Встає шляхетськая земля. Знівечені. До батечка та скажіте. Нема навіть кругом тебе. Бо я вже й бога не боюсь. «Це моє!

    Може, ще раз помолюся. І на руках носить. Мовчки зупинились. І гадки не має. Гнучка та висока. И Маковеевого дня. В степу пожовклая трава;.
    nysv cbmh [url=https://humas.kepriprov.go.id/?s=Психолог—Психолог—Психолог—Психолог—+Психолог+о

  • Umazudm (unregistered)

    Поєднались. Та послав у Київ. Скрізь господа лають. На його вийти з рогачами. Липськ, 1859». На тім степу скрізь могили. Шубовсть в воду! Розкуйтеся, братайтеся! Гладесенько Сатурн [101] стирає. Так би й обвилися. На світ дивуватись. Все письменні, друковані [5]. Так було і в Трої. Воно жить не хоче, не хоче журиться. Твоею детскою красой. Нишком проклинала. Согласьем общим положили. Рукав бобровий омочу. Сю ніч будуть в Україні. Самим їм дурня вихвалять. І не благай: не вимолять. Моє добро, то хоч звичаю. За волю Вкраїни. «Покине! покине!». Сказали б просто — дурень лає. Великого бога. Так одружитися і йти. А потім би з гори зійшли.
    Кому ти любила Петруся співать. Слава тобі, Христе-боже! Як той Ірод. Нудно йому на чужині. Меня любила. Прошу собі волі. Усни ты навеки. А як же ні, то я піду. І буде плакати зо мною. Я не побоюся. У тім місті преславному. «І так і сяк. 17 декабря 1845. Он в гайдамаках отаманом. Кепкує з дурня. Розсипалось та розлилось. Старий батько й мати. Познає рай, познає волю. Сам дидыч сласти ей приносит. Доплентала, одпочила. І соловейко на калині. Земля тряслася, трепетала. Сама й поховаєш. В дыму и пыли снеговой. Летит, летит! Й сорочечку білу. І тебе, убогу. Та добрим складом хоть на час. Душі не осталось. Молоденька. А там мені.

    На те він багатий. Возьміть його… бо покину. Цей дукачик [41], та не згуби». Зеленії, мережані. Вона не зійде вже ніколи. А із яру. Барвінок не сходить.
    ekhi

  • Umazudm (unregistered)

    Бо я борець! Любить, кого знає. Неначе з злата-серебра. І множила ваш род проклятий. Трудящим людям, всеблагий. А лозина. Пливуть собі, а з-за хвилі. Лісами, ярами. На ту Україну. Поставив столицю. Розпустила віти. Ой у гаї погуляю. Ворони з трьох сторон і сіли. Стоїть на лаві в сірій свиті. Тупне кінь ногою. І дивиться на приблуду. Свої кайдани, свою славу! Не сховаєте! над Яром. Високі могили. Царі лупилися, росли. Чи ти зійшла вже і на Украйні. Ні батько, ні мати. Яко бог кара неправих. Но глухо все в родном краю! Тойді так приязно молилось. Перепливем, перенесем. Кличе його: «Серце моє. Легше було б сльози, журбу виливать. Було в йому, то розлилося. Но меж гостей. Цілували б, була б рада». Вже минули Воронівку.
    Не жаль і назвати. Німим стінам передаю. Все засмеялось я одна. Не покинеш. В Україну верталися. І дрібнії роси. Ой я свого чоловіка. Чи мати добрая. Моє веселіє украв. Одежу справив, жупанину. Та не дай, господи, нікому. Косаря уночі. За калікою. У садочку. На могилі кобзар сидить. Як бога з неба, виглядать. Болота гатила. Що нікому мене згадати! Ні, вже не до ладу. А він собі, узявшись в боки. В своєму сумному покої. Я страшно говорю, так что же! І став єси. І ненатля [35] голодная. Улиці, базари. Не зробити ні на шеляг. Не встереже тепер. Та нагаєм, та пагаєм. Свое прекрасное дитя. І поводи кинув.

    Чи вона верталась. Та підписувать — та драти. Хто без святої булли вмер,. И день рожденья прокляла. В садочку буду спочивати. Схаменися, не женися. «Гайдамаки не воины,.
    [url=https://www.phinneycenter.org/page/2/?s=Психолог+-+Психолог+онлайн+-+Консультаци

  • Umazudm (unregistered)

    А ти й залоскочеш. А дитина. Як свою дитину. То дай злої, злої! Німії, зо мною. Що витаєш надо мною. Ведьма черная. Максима святого. І хатина. Вольними ногами. У яру, криниця. Понад Дніпром, гаєм. Турбується, заробляє. Шукати доброго добра. В полі поховали. Кругом хлопці та дівчата. Чи винен той голуб, що сокіл убив. Рожевая зоре! Мої молодії. Як той явор над водою. А могила застогнала. «Літа орел, літа сизий. Найти його та повісить. Наставляє сина. Я куплю, я зроблю. Мов несамовитий. Неначе сплять одягнені. На божеє слово вони б насміялись.
    Встань же, боже, твою славу. Розкошуй. І Дніпро, і кручі. «Мені однаково, чи буду…». Нехай своє лишенько. Кладе в темну хату. Посижу трошки, погуляю. Я всякий час пою, пою. Восени прийшла додому. В неволі з тобою. Вітер розмахає. Хваляться, доколі. Безпері каліки! З нами, козаками;. Яточку під типом;. В венке из жита и пшеницы. І майстрові дали кувать. Злеє оживає. Тяжко усміхнулась. Плугатар співає. Щоб виливать журбу, сльози. Добрі люди, а самого. Замість шматка хліба за кухоль береться;. «А мене й байдуже?». У тім селі на безталання. Дві палички та й понесли. І де ті в господа взялися. Дивляться — мелькає.

    Лози нагинає. І з волами. А мати нездужа. По тім боці — мати. Горить, а не сяє. Та на Кубань підмовляє. Надворі крикнуло.
    hxwq erlu [url=http://newsletter.blogs.wesleyan.edu/page/5/?s=Психолог✔

  • Umazudm (unregistered)

    В своїх світлицях, чорноброві. їй хоча приснилась! Твоя слава… і про тебе. І мов над землею. І книжечок з кунштиками [3]. Ми бога закриєм. Святиє діточки. ) не згадають». А за дверима про своє. Потоптати жидівського. О прокляті. Закрила дитину. Смерті сподіваюсь. За тебе марно я в чужому краю. То так і я тепер пишу. Бо й вона таки любила;. Ідуть править панахиду. Москаля вже неживого. Як і носить! А генеральші чорнобровій. Маха головою. Та хто поховає. «Одурила!
    Заспівав би, — був голосок. Сидить собі кінець стола. Твої апостоли святії. Хто ж цей сивий. В турецькій неволі». Та криши опеньки. То Прісею звалась;. Ой піду я степом-лугом. Я вам з того світа, любі, усміхнусь. На морі. А може, й зустріну;. Гайдамаки понад яром. Душі убогої цураюсь. Царям і людям напоказ. Хоч на малесенькій горі. А сам плаче, за тобою. І рек во гніві: «Потреблю [188]. Та й там живуть, хоч погано. ї ніби співає. Ты хороша собой, Оксано. А дівчата. А так тілько. И славословить запретили. I в людях кохалось. Виходить сотник. Що з ними зрівнялись! У генеральськеє село.

    Ще ряз погуляю! Вона заснула: цар Микола. Як та зозуленька кує. Щоб не нудить світом;. З чорними бровами,. Старії руки. Скажи мені… Нащо мені.
    rhuv vgyx fiiu [url=https://fnis

  • Umazudm (unregistered)

    Ти з морем говориш. У багатих ростуть діти . Мене клени. Тому, хто не має талану любить. Що він коло неї. Та й пішла собі додому. Минув — і лях, і жидовин. Бондар відра набиває. У ярмо християн. І досі літаю! І син Алкід твій, і гетери. Я прихилюся. У гаї пташка не співає . «Чую, чую». Чи то сижу, чи то гуляю. Ой дивуйтесь, лицяйтеся. Тяжкі мені ночі! Свою надію? Горе з вами. Послав. З гостей на цвинтар понесуть. Забудеш Оксану!». З моєї темної комори. Зустрінуться жовті піски. Старий на сина дивувавсь. «Брешеш, шельмо!». В храм пошкандибала. Перелоги орать. А із степу гайворони. Бо на їй, широкій, куточка нема. Колись-то будуть.
    Сам дидыч сласти ей приносит. Дитина б тая виростала. Раби, підніжки, грязь Москви. Не правда ли, мудреный сон. За теє диво! мов пси, гризуться. Отам воно; оцим яром. Та, закувавши добре в пута. Лежить собі на пісочку. Утехи познаний. Згадаю те лихо, степи ті безкраї. Божилася. Та йди в найми. Меж вербами та над водою. А поживеш. С насмешкой выгнали меня. І тії тополі. В тяжкую неволю завдавали. Покажем спереду і ззаду. Палають села, города. І обідать і вечерять. Мне снова счастье возвратилось. На тебе, чистую, кати;. І вінчані глави;. Не одного мене малі. За шмат гнилої ковбаси. Перелоги орать. Сия глаголет господь: сохраните. но тот, кто не оком. Христе, сине божий. » — «Ні, Ярино…». Засвистіли.

    Ми по закону! Розташувались. Де вони взялися! А на давнім пожарищі. Марія сина привела. Отак і загину. Мов кабани царям на сало.
    otdb [url=http://riksadv

  • Umazudm (unregistered)

    Златом окула. Жадна випиває. За маслак смердячий. VI 1857 р. Мене мати ще сповиту. На спаса. Причепурила, одягла. В хаті, як у раї!! Серце в’яне, нудить-світом. Дивися — сховався. Добувати п’ятака. Добро якесь комусь зробить. Багном не скверніте. Пророче божий? Ти меж нами. І чудно, й нудно, як поміркую. Притоптаний, коло тину. Вдали от родины счастливой. Що діється дома! До вдови на двір. Косар непевний… Мовчки скосить. Щоб не довелося москаля шукать. І там у школу оддали. На прощу у Київ. «Твої гроші?». Старий мій знову зажуривсь. У доброму намистечку. Отак і загину! На кий похилившись. І плаче, плаче Ярославна.
    Сердце недобрым чем-то ныло. Неутомленниє поклони. Під землею камень ламають. Псалмом тихим, новим. Замучені руки. Ніби за водою . До дівчини за рушниками). Не зацькують. При битій дорозі;. Удалый, вольный гайдамак. Таки вдовенко, в його вдавсь. За зимою. Окропу капля, як огонь. Зустрінеться зима люта. Ото-то й то, а ти не знаєш. Всьому, всьому вчила. А внук косу несе в росу. О горе! горенько мені! У Йвана святого. Щоб дав їм мудрості дознати. Ані ганьби я не сплітаю. Прокинеться — тихесенько. Змии-серьги в ушах. Козаки гукали. Аж встала курява! Отак!

    Обридли тії мужики. Полюбіте щирим серцем. І Скутар дрімає; Босфор клекотить. Не зійде місяць над горою. Чистої, святої!!! Нема кому зустрінути. В сльозах удов’їх.
    vlri [url=http://fakazanews.com/?s=Психолог+-+Психолог+онлайн+-+Консультация+психолога+-+Skype:amt777]ibxj

  • Umazudm (unregistered)

    І невеселії ті дні. Про ту святую благодать. Свою матір Україну. Карай серце: розірветься. Нищечком єднала. И непритворною слезой. Ніби на світ народилась . Чи я занедужав. А я над ярами. Святим дивом сяють. Неправдой люди все живут. Буде вже давно . Шатро край шляху нап’яли. Старий батько коло неї. Вдовиного зятя). Неначе злодій той, поза валами. І виріс я на чужині. Сивими, пустує -. Зіновать [161], кукіль і будяк. Намистечко, як зароблю. Пречистій ставила, молила. Розтлили… І чужим богам. Не кидай нас знову. Шукать піде… Отак тепер. З домовини встану. Вернувсь вдовиченко додому. Чи сатана лихо коїв.
    В такім раї чого б, бачся. Правительство! Кричить, біга. Ніби я літаю. Слава України. Й нечуте сталося, тойді. Мов обеленіли. Так-то так! Зібралися; старий, малий. «З передсвіта до вечора…». Космополита-мудреца. І множила ваш род проклятий. А воно не теє. Мати не спитала. ?о буде вже кого любить. Царів, кровавих шинкарів. За ворітьми… мов дитина! А дітям надію в степу оддала. Прокляте лихо та й заснуло. Сліпую каліку. «Гей, старченя! стривай лишень!». Мов рідного брата. Зареготався дід наш дужий. За титаря ляхам платить. Ти не бачив мого сина. Виростають нехрещені. Якось, задумавшись, пішла. Як тая дитина! . Кохайтеся ж, любітеся. Що тут компонують!

    І вороги, й не вороги. На теє дивляться. Покину їх та утечу. Сини мої, гайдамаки! Цілували б, була б рада». Тойді б і в Парижі і іному краї. Вертався з Дону я, та знову.
    thwj [url=https://belagavi.nic.in/

  • Umazudm (unregistered)

    подавав до цензури Є. Молодою. Люде віку. І сіли вечерять. Підкралися, щоб ізлякать;. Турки-яничари ловили. Поганий татарин. Та у криниці й затопила». Дайте ляха, дайте крові. Не піду я, мамо! Мечтой бесплодною. Води чимало утекло;. На тебе, серце, не зійшла. Очі голубині. Розпустила віти. А за ними кобзар Волох. Малії паничі були;. «Будем різать, тату!». Ач яке, нівроку! Не оддала б… А втім, не знаю. Той молиться, сповідає. » Насилу вліз у хату. Против Гуса. Ще й жартує!» — «Не жартую. Мені той козак. За що не пускають в хату ночувать. Як мені тепер, старому. А душа проклята.
    Чом же я не знала. Як діточки на Орелі. Ну що б, здавалося, слова. Засвистіли. Із сотником оце сталось. І своєї крові! Часом не спіткали». У яр по воду до криниці. УТОПЛЕНА. Що Синопом, Транезондом [146]. Ненагодоване і босе. Ті люде в бога? Мов з землі. І не кленись, і не молись. Не благай, не проси. Поточене горем. Упав чумак коло воза. Старого дурня муштровати. А із Києва туром-буйволом. Після пречистої в неділю. Аж ось вони й одчинились. Не будете шинкувати. І в коси впилася. І встане вранці. Та про долю, моє горе. Що хотять говорять. НЕВОЛЬНИК. Отамани на вороних. У лакеї. Село зеленіє. І третє настало;. Посадили над козаком.

    Праведнії люде! Помолюся богу. У інститут. Кругом зирнула, і о мур. Що до світа упилася. Не розіб’є живе серце. «Благослови, отамане.
    oael gjjh [url=htt

  • Umazudm (unregistered)

    «Ні, моє кохане! Вранці найдуть мене люде. І Ярина вийшла з хати. Позаторік заголили. Буду чарочками. О бодай вас! Що то літа. Та з його й сміється. Та й тойді ж творилось! А красота-то, красота! Шукать долі. Та хто в далекую дорогу. І хвилю, ревучи, далеко-далеко. Посижу я і похожу. Отаке-то… А що робить. Не втікали б із Хортиці. І слав’ян сім’ю велику. А серце плаче, глянуть не хоче! О ти, пречистая в женах! Хвалиш-вихваляєш. Поїхав знову на чужину. Ні дівочі дрібні сльози. Ея свидетель? Все молчит! Руїну слави. Голісінькі. А я заграю. «Будеш, дочко Мар’яно. Та ласкавий… Було тобі. Украдкой долго любовалась.
    Та молода, білолиця. Кинулася до Ганнусі. Чи то в полі на роздоллі. Сидить, і дивиться, і дума. Мені ж, мій боже, на землі. Шепочуться антипапи [100]. Як там на хуторі колись. Благослови моїх діток. А просто жнуть. Холоне серце, як згадаю. Нічого б на світі не знав. На шию б то. «А то бог вас покарає. А барин бедненькой такой. Мій сину, друже мій єдиний. На наші сльози сміючись. А тим часом із байраку. Меж очеретами. Дочці на кожушок. Тещу поважати. А згадаймо! може, серце. «Не знаю, як тепер ляхи живуть. І нищечком тихесенько. Я вже думаю, що, бачиш…. Дивітесь, очі молодії. Я все молчала, все молчала. Хоч за пана гетьмана. Кинутая богом. Полетіли. А там — і до горя. Розійшлися гайдамаки. Сину мій єдиний?».

    Пізно за водою. І молотить виганяє. І ні однісінької хати. Земля козача зайнялась. Привітайте, святі ченці. Неначе зна, що не треба. А він собі, узявшись в боки.
    [url=https://www.hkarchitekten.at/?s=Психолог+-+ПСИХОЛОГ+Психолог+Запись+к+психологу+-+Skyp

  • Umazudm (unregistered)

    Забіла, А. А вдові убогій. Тліє, не вгасає. Та ти добре натворила;. Що я ні з ким не поділю. Діточок шукаю. Сем’я вечеря коло хати. Орлине царство затопить. Прийшли, посідали. Та ще й приспівує козак. Осталися сиротами. Нібито до себе. Згадайте праведних гетьманів. Ясно, як у раї. І пташкам воля, в чистім полі. Орла ж повісить на тичині. І не соромлюся людей. І серцем боліти. Поки вдова без сорома. Та все дочиста розказать. Козачество гине;. Добре, хлопці!» — на базарі. І ніби заплакав. Людей неприязних благаєш. Широкий нож в крови качает. Що привела на світ божий. 17 іюня [1860. Зажурилась. Кажуть, бачиш, що все то те. Утомлені руки. Як що буде робитися. «Із города із Глухова. Не чуть.
    От за що мене, сестрички. Она лишь пела и грустила. Справді, поснемо; співай яку-небудь. Прости ти їм, бо не знають…». 4 октября 1845. А сіяти треба, — старий розмовляє. В китаєчку повила. Та трохи спочинем! Моїх діток нерозумних. А із степу гайворони. Плугатарі з плугами йдуть. Сироті старому. Піти лишень подивиться. Не пила й не їла. Занапастить душу. Мене одірвали. Червона калина. Косу розплітає;. З Дніпра грітись вийдуть. Виросла могила. Або великого А т т і л у! Усе на панщині проклятій. І не втомилась. На нашій, синочку, землі! «А що, Насте. Старий воли випрягає. Ідіть подивіться». А получчали. В дитячій, праведній крові! У неволі пропадати. Мою тюрму, мої кайдани! І притчею стати. І п’яний голий отой Фавн. Тілько часом увечері. Мене в снігу на чужині .

    Уже крові…» — «Пали! пали! Не буду я в чужій хаті. То так і воп’ється. І галичі силу . Коли ми зійдемося знову. А Настуся з б

  • Umazudm (unregistered)

    «Шкода, — каже, — і не проси. Що зосталось байстрюкові. Кують речі недобрії. Найлучшего друга они схоронили. Душу пропиваю! Так думи прокляті. Кохайтеся, чорнобриві. Усі на сім світі . І став єси. Коли така доля». Падає, благає. І без води прорве, потопить. І стежечки, доріженьки. Та клепку теше. Додолу котиться. 6 іюля [1860. Мабуть, дорога. Погуляти у старої. Та жвавим, на лихо лихим. І чудно, й нудно, як поміркую. Ото дочка по сім боці. Без матері, і ми б не знали. Серед ночі помандрую. Старими сльозами. Плачучи осудять. Коло воріт заходились. Мов ангеляточко в раю. Веселий пир; і полягли. Так пан заклятий не дає. Твоє море. І на торжища, і в чертоги. Малую годину.
    Чорні, карі очі. Так само дрібно танцювали. в Переяславі. Наш земляк. Пішов з ножем, не чув землі. Мов обеленіли. Зоре моя вечірняя. Щоб не втекла сіра птаха. Анітелень… Поміж возами. Катрусю накрили. Та безталання; та ще й те. «Нехай понад морем, — сказали б, — гуля!». Серце роздирає. І заплакала Лілея. Та принеси мені води. Чужие дети напоят. Вернітеся! дивітеся . «Ой гоп, заходивсь. Та хоч старенький божий глас. Мені не жаль, що я не пан. «Дай шляпу мне… какая лень. Без слова; он не толковал. Піду помолюся. Табором стояли. Хоч за морем синім. Навчилась, нічого сказать! Вертаюся із Києва. Отаке-то, сину…». їх на горах ставить.

    Благоволять; хоч маленьку. Посунули по синій хвилі. Нічого не вдію. Чинять свою волю. Єй-богу. Одинокий… а Украйна! Та на дрібні сльози — бодай не втирать!
    wwoy [url=

  • Umazudm (unregistered)

    Полетіла Катерина. Сльози молодії. У Києві великому. Булаву носити. Пішла в найми, за хліб черствий. укрепление. Ну, вот теперь и приколи! Обох буде звати! З широкого гирла Дніпрового випливали. І в науку людям. С ножом в руках, крича, летела. А то в'їси. Якби зустрілися ми знову. Правительство! Кричить, біга. Мертві очі. Бо мій батько робив гладко. Не кишені трусить. Так, як матір, привітали. Їде шляхом до Києва. В чужой семье я вырастала. Як пшениченьку пожати. І в сорочках білих. Як рибонька б’ється. Кров’ю вона умивалась. Рожевії квіти. Квітчалася, прибиралась. За сотника Івана». І жаль тобі її стане. У школу в Київ. Обох буде звати! Як одговіємось — тойді. На сі святі гори. На березі.
    Козацьку громаду. Болящих лічила. матері. Коли-то їх понасипали. У нас, у пастирей, месія. Скирти вже княжі погнили. 22 ноября 1845. Чого серце, як голубка. У зелений гай. и да снидут во ад живи, яко. «Де та доля пишається. Оженись на вольній волі. Приборкать трошки… не зумів! И никто не знает. І простоволосу. Де що запопали. Тебе боялась показать. А може, й так. Ото сестри-чарівниці . Як пилина, лине. Віщує козаче. Закрила дитину. У інститут. Та хто привітає. Мов кошеня, такий чудний. По генераловій душі;. «Нащо мені коса-краса. Та з фастовським полковником [13].

    Із Чигрина гості. Головоньку йому змиє. Несе ноженята. За що сірому ти поцілуєш. Почуємо та й загинем». Поки сльози ллються. Де той Богун, де та зима.
    xdmm [url=https://idee.education/fr/?s=Психолог+-+Психолог+онлайн+-+Консультаци

  • Umazudm (unregistered)

    Кумів назбирали. Возвратился воевода. О боже мій милий! Як плакала за дітками. Єдинеє свято! Так вот-те случай-то какой! З Броварського лісу. На людей душою. І оргію благословив. «Що ж тепер. І він не знав…» Зоре моя. Дожидає сина мати. І все то те… Душе моя. Ні жита жать, ні льону брать. Всього, всього тойді бувало. А не кров людськую! Прогнали, трохи ще й не били,. Підеш собі, зажурившись. Дрібними сльозами. 5 октября [1860. Злые чары. На рясу сльози… Бий поклони! Здається, я впала. До церкви молитись. І нічогісінько не жди! Хто старому, а дівчата. Мне грустно так, тоска такая. І в Січ завертають. На Іордані процвіла. Щоб заходили з криниці.
    Та й заклякли, та й замерли. На їх трупах катованих! «Де ты здесь узялся?». Бо вже б, здавалося, пора. Поїдеш далеко. Чужими звуками тебя. Оддам тебе, мій голубе. Як у війську пробувати. Слухай, сину, як навчає. Платить за сонце не повинні! . Кардинали. Мине лихо… Кругом його. Воєводи… і меж ними. Не додивилася, упала. А гетьман-попович. Що бронзовий той кесар буде. Батьків своїх, що змалечку. Любить, не оставить. До святого бога. Любу, молодую. В неволі з тобою. Таку кралю висватали. З ножем у халяві,— піде руна[1] гаєм. І, звичайне. Всьому, всьому вчила. А в неділю. На чужій роботі.

    Святу шапочку в пещерах. Знай, гукають: «Жиде! меду! Ось слухай же, мій голубе. Сложить хладеющие руки. Одурів я, тяжко стало. Як у ямі, в хаті. «Через тиждень! через тиждень!
    ocah [url=http://stepparentadoptionflorida.com/?s=Психолог+-+Психолог+

  • Umazudm (unregistered)

    Ти ж під тином. Серце мліє, а козакам. Мене заховають;. Оце тобі Запорожжя. Як розкопа великий льох». З монастиря святого. Як серце сміється, сліпі очі плачуть. Все потопили, все взяли. Промовив Йосип. Заходилась вчити. Прийшли в овніх шкурах. Небо запалає. Увесь народ. Подивитись». Не турбуйтесь, буде. А ти осталася одна. Край світа полину! Поставив їх в полі. Катерині; а дідові. А той дума, коли б швидче. Отакий-то Перебендя. «Панно, пташко моя! І як пана полюбила. А святий. Ганна кароока. «Осьде воно, подивися! Пташка щебетала;. Амоне, брате мій лукавий! І гріх, і стид? Тебе самого. Губами жадными впилась. Ублагала. Змалку віршувати. У городі Тіверіаді.
    А суду не буде. «Бодай тобі, доле. Чом не заховала?». Вранці найдуть мене люде. Та ще й реготались. І тими очима. Менше б гріха: ви б умерли. Не дві, не три і не чотири! їх лютії очі. Должно любить, терпеть, страдать;. Копійчину б дбати. Непорочними устами. Платочком белым, одинока. Козацької слави убогих руїн. У міщанки стала. Отак-то, друже мій, живи. Сором — не згадаю. Сумно, сумно, як сироти. Не втирайте ж мої сльози. Отак-то я тепер терплю. Кинула господу. Єй-богу, з пристріту. Та крізь сльози тихесенько. Мене шукав, мене найшов. І письменний, і вродливий . Та понадувалось. «Ми не ляхи, тату!».

    За що ми голови складали . Ні з ким, — і нікому. Шукаю, шукаю… господи б, хотілось. Должно поставить под удар. З дівчатами на вигоні . Розпинателям народним. Ламайте двері, поки вийде.
    [url=https://www.ijn.com/page/238/?s=Психолог!Психолог!!Психолог!!!Психолог!!!!+Консультация+психолога+онлайн.Психолог+по+скайпу+-+

  • !!AbcaMib (unregistered)
  • Umazudm (unregistered)
    Comment held for moderation.
  • Umazudm (unregistered)
    Comment held for moderation.
  • Donnieglush (unregistered)
    Comment held for moderation.

Leave a comment on “The Spider of Doom”

Log In or post as a guest

Replying to comment #:

« Return to Article